Кнопки натискай, купу бонусів тримай!

Кнопки натискай, купу бонусів тримай!

Кешбек за прості дії!

Заробляти бонуси стало ще простіше, адже ми розпочинаємо акцію «Бонус за дію».
Виконуючи прості дії у Особистому кабінеті, ви гарантовано отримуєте бонуси, а з ними і реальні гроші у вигляді кешбеку та безлічі цінних подарунків.
Наші бонуси легко конвертуються у реальні гроші у розрахунку 40 бонусів = 1 грн.
Ще простіше вони перетворюються у золоті вироби, доступну техніку, подарункові сертифікати від наших найкращих магазинів-партнерів. Але найголовніше, це те, що вигідна програма лояльності від мережі ломбардів «Скарбниця» надає можливість збільшувати суму кредиту та погашати відсотки за користування ним з легкістю все тими ж бонусами.
 
Отже, за що Ви отримаєте  купу бонусів, або які дії в рамках акції «Бонус за дію» необхідно виконати для бонусних нарахувань?
 

  • Додавання електронних копій документів з верифікацією
  • Укладання електронного договору
  • За доповнення інформації у своєму профілі Особистого кабінету: додавання e-mail адреси, встановлення ПІН-коду для входу
  • За добір додаткових коштів через Особистий кабінет та дистанційну сплату відсотків, а також за низку інших дій


За виконання акційних завдань, Клієнт має можливість отримати від 50 до 1000 бонусів за одну дію.

Пам’ятайте: щобільше дій ви здійснюватимете, то краще зможете відчути переваги від співпраці з національною мережею ломбардів «Скарбниця». Заходьте у Особистий кабінет та вже зараз розпочніть полювання за бонусами.


Ваші гроші – у Ваших руках!
 
Офіційні умови акції

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».