Нові ломбардні відділення у Тернополі та Дрогобичі

Нові ломбардні відділення у Тернополі та Дрогобичі

Нові відділення у Тернополі і Дрогобичі

Шановні клієнти!

Для Вашої зручності, наприкінці грудня 2009 року, напередодні нового року відкрито два нових ломбардних відділення «Скарбниця»:

 - м. Тернопіль, за адресою: вул. Київська, 3 (друге відділення в цьому місті);
 - м. Дрогобич, за адресою: вул. Мазепи, 12 (також друге відділення в місті).

Запрошуємо Вас відвідати нові сучасні ломбарди, де Ви зможете отримати кредит під заставу на найвигідніших умовах.

Ми завжди раді Вас бачити!

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.