Нова акція від ломбарду «Скарбниця»

Нова акція від ломбарду «Скарбниця»

Спеціальна акція від ломбарду «Скарбниця»

Ломбард «Скарбниця» з 01.09.2009р. по 02.10.2009р  проводить акцію в ломбардних відділеннях м. Миколаїв. Кожен може стати учасником розіграшу цінних призів:

  • суперсучасний ноутбук
  • домашній кінотеатр
  • музичний центр

Подробиці акції Ви можете дізнатися тут:  Акція "Прекрасна осінь"

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.