Акція "Подарунок другу"

Акція "Подарунок другу"

Поділися з другом знижкою!

В наш непростий час, для кожного є важливим відчувати чиюсь підтримку, і не лише моральну. Погодьтеся, завжди приємно отримувати подарунки. Ще приємніше отримувати подарунок не з нагоди якого-небудь свята, а просто так. Коли просто комусь захотілося підбадьорити Вас... Тоді навіть звичайний день з легкістю перетворюється на святковий!

Саме тому ми започаткували нову програму «Подарунок для друга». Тепер, клієнти, що отримали знижки на наші послуги, можуть поділитися ними зі своїми друзями. Програма з радістю підтримана багатьма з них. Тому ми переконані, що Вас зацікавить наша пропозиція.

Щоб стати учасником програми Вам необхідно лише завітати на одне з нижчезазначених відділень мережі ломбардів «Скарбниця», заповнити анкету і Ваші друзі будуть вдячні Вам за новорічні вітання та отримання картки клієнта! 
 Кожну з отриманих листівок можна обміняти на діючу картку клієнта до 31 січня 2010 року, за однією з адрес:

  • м.Київ, просп. Перемоги, 27а;
  • вул. Зодчих, 50;
  • б-р Перова, 40.

Скористатися нашою дисконтною карткою Ваші друзі зможуть у будь-якому відділенні ломбарду «Скарбниця», по всій території України!

Акція проходить до 31 січня 2010р., у ломбардних відділеннях мережі «Скарбниця» за адресами: м.Київ, пр-т Перемоги, 27а, вул. Зодчих, 50, б-р Перова, 40.

  
З Новим Роком та Різдвом Христовим Вас та Ваших близьких!

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».