Ломбард в Миколаєві по вул. Дзержинського, 51 вже працює цілодобово

Ломбард в Миколаєві по вул. Дзержинського, 51 вже працює цілодобово

Цілодобовий режим роботи: вул. Дзержинского, 51

Ломбард «Скарбниця» обрадував жителів міста Миколаїв. Ломбардне відділення за адресою: вул. Дзержинського, 51 перейшло на цілодобовий графік роботи. Тепер у разі необхідності, жителі Миколаєва можуть отримати кредит за 3 хвилини в ломбарді «Скарбниця» в будь-який час доби!

Також Ви можете перейти по посиланню і подивитися інші ломбардні відділення що працюють цілодобово: цілодобові ломбарди

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.