Поповнюй мобільний бонусами

Поповнюй мобільний бонусами

Мережа ломбардів «Скарбниця» пропонує своїм клієнтам ще один звичний та досить зручний спосіб використання бонусів – поповнення рахунку найпопулярніших мобільних операторів в Україні.  
Часом трапляється так, що гроші на рахунку от-от закінчаться, а без мобільного зв’язку жодна сучасна людина не уявляє свого життя.
В такі моменти приходить на допомогу бонусний рахунок від ломбарду «Скарбниця».
За лічені хвилини ваші бонусні накопичення конвертуються в реальні гроші, якими легко поповнити мобільний рахунок таких операторів як Vodafone, Кyivstar, Lifeсell
Обміняти бонуси на поповнення можна в особистому кабінеті на сайті компанії за умови наявності на рахунку від 5000 бонусів. Обмін бонусів відбувається за курсом  50 бонусів=1 гривня*.
 
Для того, щоб поповнити мобільний рахунок бонусами, необхідно:

  • Зайти в особистий кабінет у розділ «Мої бонуси»
  • Натисни кнопку «Поповнити мобільний рахунок бонусами»
  • Ввести суму для поповнення
  • Обрати оператора мобільного зв'язку та ввести номер телефону
  • Натиснути кнопку «Поповнити мобільний» та підтвердити дію

Виконавши ці прості дії, за декілька хвилин кошти надійдуть на ваш мобільний рахунок.
Обирайте ломбард «Скарбниця», користуйтесь зручними сервісами та будьте завжди на зв’язку у потрібну хвилину.
 
* Сума поповнення мобільного рахунку в обмін на бонуси підлягає обов’язковому оподаткуванню і зараховується з вирахуванням податків.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».