Ломбард «Скарбниця» відкриває нове відділення в м. Лубни

Ломбард «Скарбниця» відкриває нове відділення в м. Лубни

Нове відділення в Лубнах: вул. Радянська, 21

В м. Лубни відкрито нове ломбардне відділення «Скарбниця» - Найбільшої мережі ломбардів в Україні.

Тепер за адресою вул. Радянська, 21, Ви  зможете відвідати нове сучасне ломбардне відділення, в якому Ви зможете отримати кредит під заставу на найвигідніших умовах.

Приходьте, мы завжди раді Вас бачити!

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.