Святкуємо День Незалежності разом – кредит лише під 0,1%.

Святкуємо День Незалежності разом – кредит лише під 0,1%.

24 серпня Україна святкує День Незалежності.

Вперше це свято в Україні було відзначено 16 липня 1991 року. Для будь-якої держави, День Незалежності це насамперед свобода у визначені цілі, завдань і методів Їх досягнення.

Усі люди за своєю природою хочуть бути вільними, але іноді буває так, що відсутність фінансової складової обмежує нашу свободу. У момент спонтанного бажання відправитися в подорож, відвідати ресторан або порадувати себе придбанням нового гаджета ми можемо стикатися з тим, що в даний конкретний момент, грошей на спонтанні витрати просто немає. Що ж робити і як бути в таких непередбачених ситуаціях?

На допомогу приходить ломбард «Скарбниця»! Ми завжди думаємо про своїх клієнтів і з розумінням ставимося до різних життєвих ситуацій. У ломбарді «Скарбниця» ви завжди можете оформити кредит на вигідних для себе умовах і не обмежувати себе в задоволенні спонтанних витрат.

До Дня Незалежності України для всіх наших клієнтів ми підготували вигідну пропозицію – кредит лише під 0,1%!

23 та 24 серпня, всі клієнти ломбарду «Скарбниця» можуть скористатися даною пропозицією та отримати кредит лише під 0.1%.

Детальні умови акційної пропозиції за посиланням

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».