Нове ломбардне відділення в м. Малин

Нове ломбардне відділення в м. Малин

З радістю повідомляємо вам, що у мережі ломбардів «Скарбниця» поповнення!

13 вересня у місті Малин по вул. Грушевського, 12/1, запрацювало наше нове ломбардне відділення.

Ситуації у житті бувають найрізноманітніші. Терміново потрібні гроші до зарплати, зламалась пральна машина або старий телефон «натякає», що його пора замінити на актуальну модель?

Відвідайте наше нове ломбардне відділення, щоб швидко отримати кредит під заставу золота і срібла або ж техніки.

Процедура оформлення кредиту доволі проста та займає лічені хвилини.

Чекаємо клієнтів у новому відділенні за адресою: м. Малин, вул. Грушевського, 12/1, тел. (050) 463-32-98. Режим роботи ломбардного відділення: пн-нд: з 8:00 до 20:00 (без перерв і вихідних).

Розташування нового ломбарду за посиланням

Залишились додаткові запитання? Телефонуйте за номером цілодобового контакт-центру 0800500555. Дзвінки в межах України безкоштовні.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».