Отримай «Шалені гроші» під заставу техніки!

Отримай «Шалені гроші» під заставу техніки!

З 1 грудня 2021 року для всіх клієнтів ломбарду «Скарбниця» стартує акційна пропозиція «Шалені гроші». При заставі будь-якої техніки на договори терміном від 1-го до 35-ти днів сума кредиту збільшується аж на 25%. І це ще не все! Кожен клієнт, що має бонусні накопичення, може додатково до акційних умов збільшувати суму кредиту за рахунок своїх бонусів. 

Акція «Шалені гроші» - це справді чудова нагода отримати ще більше грошей, а значить ще більше можливостей незабутньо та яскраво відсвяткувати зимові свята. Новорічна сума кредиту під заставу техніки +25% вже чекає на вас у кожному відділенні мережі ломбардів «Скарбниця». 

Нехай свята розпочнуться!


Детальні умови акції за посиланням

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки по Україні безкоштовні

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».