Нове ломбардне відділення у м. Тернопіль по вулиці Слівенській, 3

Нове ломбардне відділення у м. Тернопіль по вулиці Слівенській, 3

Мережа ломбардів «Скарбниця» стала ще більшою. Сьогодні свої двері відкрило нове ломбардне відділення у м. Тернопіль по вулиці Слівенській, 3.

Це вже четверте відділення в Тернополі, котре надає сучасні послуги з кредитування під заставу ювелірних виробів із золота та срібла, техніки та будівельних інструментів, а також інших товарів, що входять до загального переліку.
Ми запрошуємо клієнтів відвідати наше сучасне комфортне відділення із кімнатою індивідуального обслуговування. Професійні кредитні експерти здійснять безкоштовну оцінку заставного майна, проконсультують стосовно умов кредитування, акційних пропозицій, кешбеку та дистанційного обслуговування договорів вже після першого візиту. Завітайте до нас і ми зустрінемо вас із задоволенням та обслужимо на найвищому рівні.

Чекаємо вас за адресою: м. Тернопіль, вул. Слівенська, 3. тел. (050) 463-27-03
Режим роботи ломбардного відділення: пн-нд: з 8:00 до 20:00 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки по Україні безкоштовні

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».