Відкриття нового ломбардного відділення в м. Умань (Черкаська область)

Відкриття нового ломбардного відділення в м. Умань (Черкаська область)

Нове відділення в Умані: вул. Леніна, 58

Шановні клієнти!

Для Вашої зручності, наприкінці листопада 2009 року ми відкрили нове ломбардне відділення в Черкаській області, в місті Умань. Адреса нового ломбарду «Скарбниця»: вул. Леніна, 58 

Ми завжди раді бачити Вас в ломбардних відділеннях мережі «Скарбниця» Для Вас ми запропонуємо найкращі умови кредитування під заставу!

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».