Відкриття нового ломбардного відділення в м. Умань (Черкаська область)

Відкриття нового ломбардного відділення в м. Умань (Черкаська область)

Нове відділення в Умані: вул. Леніна, 58

Шановні клієнти!

Для Вашої зручності, наприкінці листопада 2009 року ми відкрили нове ломбардне відділення в Черкаській області, в місті Умань. Адреса нового ломбарду «Скарбниця»: вул. Леніна, 58 

Ми завжди раді бачити Вас в ломбардних відділеннях мережі «Скарбниця» Для Вас ми запропонуємо найкращі умови кредитування під заставу!

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.