Відбулось відкриття нового ломбардного відділення у місті Києві

Відбулось відкриття нового ломбардного відділення у місті Києві

Мережа ломбардів «Скарбниця» сьогодні стала ще більшою. У нас відбулось відкриття нового ломбардного відділення у місті Києві за адресою вул. А. Солов'яненка, 16.
Відділення розташоване в пішій доступності до станції м. Чернігівська неподалік ринку Юність у Дніпровському районі столиці.
Відвідавши наш сучасний ломбард з кімнатою індивідуального обслуговування клієнтів, ви зможете легко, швидко і комфортно оформити кредит під заставу широкого переліку предметів:

  • золота;
  • столового срібла;
  • діамантів;
  • мобільних телефонів;
  • аудіо, відео, фото та побутової техніки;
  • офісної техніки;
  • будівельних інструментів і т.ін.

При виникненні будь-яких питань наші експерти-оцінювачі вас проконсультують стосовно умов, оціночної вартості та поточних акційних пропозицій.
 
На сьогодні діє вигідна акція «Шалені гроші», в рамках якої кожен клієнт додатково отримує +25% до максимальної суми кредиту під заставу техніки. Більш детально за посиланням.
 
Чекаємо вас за адресою: м. Київ, вул. А. Солов’яненка, 16. тел. (050) 463-60-83
 
Режим роботи ломбардного відділення: пн-нд: з 9:00 до 21:00 
 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.