Переїзд ломбарду в місті Коростишів по вул. Горького, 1а

Переїзд ломбарду в місті Коростишів по вул. Горького, 1а

Шановні клієнти!

З 17.12.2021 року ломбардне відділення, раніше розташоване за адресою вул. Горького, 1а, переїхало у нове просторе приміщення з кімнатою індивідуального обслуговування клієнтів за новою адресою вул. Київська, 103

Більш детальну інформацію про умови кредитування можна отримати за адресою: м Коростишів, вул. Київська, 103 або за телефоном: (050) 463-39-46. Завітати до відділення ви зможете у зручний для Вас час, ломбард працює без вихідних з 8:00 до 20:00.

Розташування нового ломбарду Ви можете переглянути за посиланням

Ломбард «Скарбниця» завжди з вами!

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.