Кредит під 0,01% за перші 5 днів

Кредит під 0,01% за перші 5 днів

Мережа ломбардів «Скарбниця» пропонує максимально вигідні умови на найпопулярніші кредити під заставу золота або техніки. Новорічні свята наближаються, а з ними приходить чудова нагода проявити свою турботу та любов до рідних, даруючи омріяні святкові подарунки та яскраві емоції.

З 21.12.2021 по 31.12.2021 оформлюючи договір кредиту під заставу золота або техніки, ви отримуєте можливість скористатись акційними умовами та 5 днів користуватись кредитом за відсотковою ставкою лише 0,01%. Акційна ставка буде розповсюджуватись на договори, оформлені терміном на 21 день. 

Більше того, ми підготували багато інших цікавих новорічних сюрпризів до свят своїм любим клієнтам. Слідкуйте за новинами на сайті або на офіційній сторінці ломбарду «Скарбниця» у Facebook.

Новий Рік неодмінно буде повним щастя та удачі, просто повірте в це!

Детальні умови за безкоштовним номером телефону 0 800 500 555.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки по Україні безкоштовні

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».