Час обирати подарунки з кредитом лише під 0,5%! Новорічна акція

Час обирати подарунки з кредитом лише під 0,5%! Новорічна акція

Невпинно наближається Новий Рік, свято нових сподівань та дивовижних сюрпризів. Завершуються останні приготування і настає час омріяних подарунків під ялинкою. Не встигли купити те, що порадує вас і близьких, не турбуйтесь, адже  саме 31.12.2021 у вас є можливість скористатись нашою акційною пропозицією та отримати  – «Кредит лише під 0,5%» на втілення найсміливіших забаганок.

Скористатись акційними умовами дуже просто, необхідно перейти за посиланням та вказати номер мобільного телефону, на який надійде sms-код. При оформленні договору застави, повідомте отриманий код експерту-оцінювачу відділення.

Вітаємо з прийдешнім Новим Роком 2022! Щедрих та веселих свят!

Детальні умови за посиланням або за безкоштовним номером телефону 0 800 500 555

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.