Відкриття нового ломбардного відділення у Києві

Відкриття нового ломбардного відділення у Києві

Мережа ломбардів «Скарбниця» стає ще більшою, розширюючи своє покриття по всій Україні. Цього разу свої двері відкрило нове ломбардне відділення у місті Києві у Святошинському районі по вул. Гната Юри, 1. Ломбард розташований у зручному місці, неподалік станцій метро «Житомирська» та «Святошин». До послуг клієнтів наші найкращі кредитні експерти, що за лічені хвилини якісно оцінять практично будь-яке заставне майно, адже перелік предметів застави дуже широкий, а саме:

  • Золото
  • Золоті злитки
  • Вироби зі срібла
  • Діаманти
  • Дрібна техніка
  • Будівельні інструменти
  • Пневматична зброя і т.ін.

При заставі техніки ми пропонуємо кожному клієнту скористатись дуже вигідними акційними умовами, за якими сума кредиту збільшується на цілих 20%. Детально про акцію «Шалені гроші» за посиланням
 
Ласкаво просимо до нового відділення за адресою: вул. Гната Юри, 1, тел.: (050) 463-84-92

Режим роботи ломбардного відділення: пн-нд: з 9:00 до 21:00 (без вихідних).

Розташування нового ломбарду ви можете переглянути за посиланням.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.