Сплачуйте без реєстрації на нашому сайті по ID i CS

Сплачуйте без реєстрації на нашому сайті по ID i CS

Внести обов’язкові платежі швидко та безпечно можна на сайті ломбарду «Скарбниця» без реєстрації. Онлайн оплата без реєстрації можлива за номерами ID i CS, що знаходяться в правому нижньому кутку вашого договору.

Ми дбаємо про вашу безпеку і пропонуємо скористатись цим швидким способом закрити свої фінансові питання.

Сплатити по ID i CS

У разі виникнення запитань оператори контакт-центру в телефонному режимі допоможуть вам та проконсультують, як це зробити. Звертайтесь щоденно з 9:00-19:00 за номером 0800500555. Всі дзвінки в межах України  - безкоштовні.

Залишайтесь у безпеці.

З повагою, ломбард «Скарбниця»

 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.