Добір коштів онлайн відновлено на більшості відділень

Добір коштів онлайн відновлено на більшості відділень

Шановні клієнти, хочемо повідомити вам про те, що ми відновили можливість добору коштів на нашому сайті.

Ця опція стане у нагоді, якщо ви взяли не всю суму кредиту, а саме зараз виникла потреба у додаткових коштах. В будь-який час можна добрати кредит на карту будь-якого українського банку.

Здійснити добір можна в особистому кабінеті або звернувшись до контакт-центру за номером 0800500555. Працюємо для вас кожного дня з 9:00 і до 19:00.

Добір коштів здійснюється без комісій та додаткових платежів зі сторони компанії «Скарбниця».

До вашої уваги відео інструкція по дистанційному добору коштів онлайн

Дякуємо за вибір ломбарду «Скарбниця»

 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.