У ломбардному відділенні за адресою б-р Чоколівський, 21 розпочався ремонт

У ломбардному відділенні за адресою б-р Чоколівський, 21 розпочався ремонт

Акція на час ремонту!

Дорогі клієнти ломбарду «Скарбниця»!

У ломбардному відділенні за адресою б-р Чоколівський, 21 почався ремонт. Під час проведення ремонтних робіт ломбардне відділення працює в колишньому режимі: з 9:00 до 21:00. Технічна перерва з 14:00 до 14:30. Ми приносимо Вам свої вибачення за тимчасові незручності пов'язані з проведеними ремонтними роботами. У подяку за Ваше розуміння пропонуємо Вам взяти участь в акціях, які проводяться під час проведення ремонтних робіт. Інформація про участь знаходиться нижче.

АКЦІЯ «Скарбничка»

Знайдіть свій бажаний скарб в ломбарді «Скарбниця»!

АКЦІЯ «+ 5 грн до суми на руки»

Як компенсацію за тимчасові незручності, ми вирішили запропонувати клієнтам ломбарду за адресою б-р Чоколівський, 21 +5 гривень до суми на руки за 1 г 585 проби. Дана пропозиція діє тільки протягом часу проведення ремонтних робіт у даному відділенні. Загальні умови отримання ломбардного кредиту в ломбардах мережі Ви можете переглянути за посиланням: Кредит готівкою за 3 хвилини

 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».