Більшість відділень мережі ломбардів «Скарбниця» відновили свою роботу

Більшість відділень мережі ломбардів «Скарбниця» відновили свою роботу

Станом на сьогодні відновлено роботу понад 70% відділень мережі ломбардів «Скарбниця». Тимчасово не працюють відділення у тих регіонах країни, де ситуація не є повністю контрольованою.

Разом з тим наша компанія робить все можливе для того, щоб надавати послуги з обслуговування клієнтів, а також максимально оперативно відновити повноцінну роботу.

Для зручності клієнтів на головній сторінці сайту розміщено актуальну інформацію щодо графіків роботи діючих відділень та відповідей на найпоширеніші запитання.

Також нагадуємо, що наш контакт-центр продовжує консультувати клієнтів з усіх питань щоденно з 9:00 - 19:00 за безкоштовним номером в межах України 0800500555.

Звертаємо увагу на те, що відповідно до зміни поточної ситуації в регіонах, графік робіт може коригуватись.

Актуальний графік роботи відділень дивіться на сайті

Дякуємо, що залишаєтесь з нами.

Ломбард «Скарбниця»

 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.