Відновлено сервіс поповнення мобільного рахунку бонусами

Відновлено сервіс поповнення мобільного рахунку бонусами

Всі клієнти ломбарду «Скарбниця» знову можуть поповнювати свої мобільні за рахунок бонусів. Відсьогодні ми відновили цей зручний спосіб використання бонусних накопичень.

Поповнення рахунків найпопулярніших мобільних операторів України, таких як Vodafone, Кyivstar, Lifeсell, доступне в особистому кабінеті за умови наявності на рахунку від 5000 бонусів. Обмін бонусів відбувається за курсом  50 бонусів=1 гривня*.

Заходьте в особистий кабінет, обирайте в меню «Поповнити мобільний» і за лічені хвилини ваші бонуси, конвертовані у гроші, надійдуть на мобільний рахунок.

Не варто хвилюватись, якщо забракло коштів на рахунку, адже з бонусами від ломбарду «Скарбниця» ви можете завжди бути на зв’язку у потрібну хвилину. 

* Сума поповнення мобільного рахунку в обмін на бонуси підлягає обов’язковому оподаткуванню і зараховується з вирахуванням податків.

 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.