Поповнюй банківську карту в касі відділення

Поповнюй банківську карту в касі відділення

Доброго дня, шановні клієнти!

Хочемо нагадати вам, що у деяких наших відділеннях можливо поповнити карту будь-якого українського банку

Це дуже важливо у зв'язку з перебоями з електроенергії, які відбуваються в Україні.

Багато терміналів поповнення карт інших операторів  наразі не працюють, але більшість наших відділень ми забезпечили електроенергією і можемо допомогти вам покласти гроші на вашу карту. 

Переваги такого способу поповнення:

  • Доступність та швидкість: поповнення картки готівкою може бути зроблено швидко та легко у відділеннях "Скарбниця", тоді як інші методи можуть бути зовсім недоступні.
  • Обирайте безпеку та якість, перевірену часом. Всі платежі здійснюються відповідно до стандартів інформаційної безпеки фінансових установ, а національна мережа ломбардів «Скарбниця» 30 років успішно працює на рику фінансових послуг.

Додаткова інформація:

  • Максимальна сума поповнення 29 999,99 грн. на добу для однієї картки. 
  • Не більше 5 карток за добу для одного платника.
  • Тариф по даній послузі складає лише 1,1% від суми переказу.

Ми завжди раді вам допомогти!

Список відділень, де можна поповнити карту  за посиланням.

Деталі дізнавайтесь за номером телефону 0 800 500 555

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.