У неділю, 1 жовтня 2023 року, ми відзначаємо це важливе свято, яке віддзеркалює нашу вдячність та повагу до тих, хто віддає найцінніше для захисту нашої країни. Саме завдяки вашій мужності та відданості Україна зберігає свою незалежність та безпеку.
Ми пишаємося нашими військовими, захисниками та захисницями, які стоять на сторожі миру і безпеки. Ваша праця і готовність жертвувати для блага нашої країни заслуговують на найвищий захист і вдячність.
Бажаємо вам міцного здоров'я, невичерпної енергії та успіхів у всіх ваших справах. Нехай цей святковий день буде наповнений підтримкою та побажаннями миру та добробуту для України.
Слава Україні!