З Днем захисників і захисниць України!

З Днем захисників і захисниць України!

У неділю, 1 жовтня 2023 року, ми відзначаємо це важливе свято, яке віддзеркалює нашу вдячність та повагу до тих, хто віддає найцінніше для захисту нашої країни. Саме завдяки вашій мужності та відданості Україна зберігає свою незалежність та безпеку.

Ми пишаємося нашими військовими, захисниками та захисницями, які стоять на сторожі миру і безпеки. Ваша праця і готовність жертвувати для блага нашої країни заслуговують на найвищий захист і вдячність.

Бажаємо вам міцного здоров'я, невичерпної енергії та успіхів у всіх ваших справах. Нехай цей святковий день буде наповнений підтримкою та побажаннями миру та добробуту для України.

 

Слава Україні!

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.