Відкриття нового ломбардного відділення у Києві

Відкриття нового ломбардного відділення у Києві

Мережа ломбардів «Скарбниця» розширює своє покриття, щоб бути ще ближчими до вас. Цього разу свої двері відкрило нове ломбардне відділення у місті Києві у Дніпровському районі, проспект Соборності, 5. Ломбард розташований у зручному місці, неподалік від Дарницької площі. До послуг клієнтів наші найкращі кредитні експерти, що за лічені хвилини якісно оцінять практично будь-яке заставне майно, адже перелік предметів застави дуже широкий, а саме:

  • Золото
  • Діаманти
  • Вироби зі срібла
  • Дрібна техніка
  • Будівельні інструменти
  • Спортивне спорядження і т. ін.

Ласкаво просимо до нового відділення за адресою: Київ, пр. Соборності, 5. тел.: (050) 463-45-03
Режим роботи ломбардного відділення: пн-нд: з 8:00 до 20:00 (без вихідних).

Розташування нового ломбарду ви можете переглянути за посиланням.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.