До уваги клієнтів ломбардних відділень м. Хмельницький!

До уваги клієнтів ломбардних відділень м. Хмельницький!

Техломбард у Хмельницькому!

30 червня 2010р. технічний ломбард в м. Хмельницький, за адресою Подільська, 38 переїжджає в нове приміщення за тією ж адресою. Відтепер в технічний ломбард Ви можете потрапити через окремий вхід.

Звертаємо Вашу увагу на те, що змінився контактний телефон технічного ломбарду: (0382) 76-31-90

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.