У серпні відкриється 3 нових ломбардних відділення

У серпні відкриється 3 нових ломбардних відділення

Ми поповнилися ще трьома відділеннями!

Мережа ломбардів «Скарбниця» в серпні 2009 року поповниться трьома новими ломбардними відділеннями, які Ви зможете побачити на карті України в меню «Відділення»:

7 серпня - м. Хуст (Закарпатська обл.), вул. Карпатської Січі, 43

12 серпня - м. Київ, вул. Саксаганського, 127

14 серпня - м. Херсон, просп. 200 років Херсона, 15

Завжди раді бачити Вас в наших нових ломбардних відділеннях.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.