У ломбарді «Скарбниця» найвигідніші кредити під заставу ювелірних виробів

У ломбарді «Скарбниця» найвигідніші кредити під заставу ювелірних виробів

Вигідні кредити тільки в «Скарбниці»

У ломбарді «Скарбниця» найвигідніші ломбардні кредити під заставу ювелірних прикрас.

Якщо Ви золотий клієнт, то Ви отримаєте 120 грн за 1г 585 проби, якщо срібний - 115 грн за 1г 585 проби, а для нових клієнтів і власників синьої карти, ми пропонуємо 110 грн за 1г 585 проби.

Про всі подробиці Ви також можете дізнатися за телефоном call-center +38 044 492-88-88.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.