У ломбарді «Скарбниця» найвигідніші кредити під заставу ювелірних виробів

У ломбарді «Скарбниця» найвигідніші кредити під заставу ювелірних виробів

Вигідні кредити тільки в «Скарбниці»

У ломбарді «Скарбниця» найвигідніші ломбардні кредити під заставу ювелірних прикрас.

Якщо Ви золотий клієнт, то Ви отримаєте 120 грн за 1г 585 проби, якщо срібний - 115 грн за 1г 585 проби, а для нових клієнтів і власників синьої карти, ми пропонуємо 110 грн за 1г 585 проби.

Про всі подробиці Ви також можете дізнатися за телефоном call-center +38 044 492-88-88.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.