Відділення в місті Дрогобич перейшло на цілодобовий режим роботи

Відділення в місті Дрогобич перейшло на цілодобовий режим роботи

Відділення по вул. Мазепи, 12 - цілодобово!

Поспішаємо повідомити Вам про введення цілодобового режиму роботи в ломбардному відділенні міста Дрогобич, за адресою вул. Мазепи, 12

Тепер, якщо Ви з яких-небудь причин не встигли завітати до нас протягом дня, ми будемо раді Вам після 21:00!

Контактні телефони відділення: (03244) 392-51; (050) 465-08-20

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.