Відділення в місті Черкаси перейшло на цілодобовий режим роботи

Відділення в місті Черкаси перейшло на цілодобовий режим роботи

Цілодобовий ломбард в Черкасах

З радістю повідомляємо Вам про запуск цілодобового режиму роботи в ломбардному відділенні міста Черкаси, за адресою б-р Шевченка, 243

Тепер, якщо Ви з якихось причин не встигли заглянути до нас протягом дня, ми будемо раді Вас бачити і в нічний час!

Контактні телефони відділення:

(0472) 36-11-17, (050) 442-52-62

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.