Відділення в місті Черкаси перейшло на цілодобовий режим роботи

Відділення в місті Черкаси перейшло на цілодобовий режим роботи

Цілодобовий ломбард в Черкасах

З радістю повідомляємо Вам про запуск цілодобового режиму роботи в ломбардному відділенні міста Черкаси, за адресою б-р Шевченка, 243

Тепер, якщо Ви з якихось причин не встигли заглянути до нас протягом дня, ми будемо раді Вас бачити і в нічний час!

Контактні телефони відділення:

(0472) 36-11-17, (050) 442-52-62

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.