Закінчилася акція що проходила відділеннях «Скарбниця»

Закінчилася акція що проходила відділеннях «Скарбниця»

Закінчення акції на вул. Саксаганского, 12

30.06.2010р. завершується акційна видача срібних дисконтних карток, яка проходить в київському відділенні ломбарду «Скарбниця» за адресою вул. Саксаганського, 127.

Ми вдячні всім активним учасникам акції і вітаємо Вас з отриманням срібної дисконтної картки.

Відтепер, Ви можете отримати кредит під заставу за ще більш вигідними умовами!

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.