Книга відгуків та пропозицій

Книга відгуків та пропозицій

Електронна книга відгуків

Шановні клієнти!

Ми завжди прагнемо підвищити якість обслуговування і нам дуже важливо знати думку кожного нашого клієнта про роботу мережі ломбардних відділень компанії «Скарбниця». 

Запрошуємо Вас залишати свої коментарі в нашій електронній книзі відгуків.

Щоб залишити свій відгук достатньо просто перейти по посиланню вище, заповнити форму і натиснути кнопку «Відправити».

Усі Ваші зауваження та пропозиції гарантовано будуть розглянуті в найкоротший термін і прийняті до уваги керівним складом компанії.

Ви можете залишити свій відгук прямо зараз!

Залишити відгук

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».