Книга відгуків та пропозицій

Книга відгуків та пропозицій

Електронна книга відгуків

Шановні клієнти!

Ми завжди прагнемо підвищити якість обслуговування і нам дуже важливо знати думку кожного нашого клієнта про роботу мережі ломбардних відділень компанії «Скарбниця». 

Запрошуємо Вас залишати свої коментарі в нашій електронній книзі відгуків.

Щоб залишити свій відгук достатньо просто перейти по посиланню вище, заповнити форму і натиснути кнопку «Відправити».

Усі Ваші зауваження та пропозиції гарантовано будуть розглянуті в найкоротший термін і прийняті до уваги керівним складом компанії.

Ви можете залишити свій відгук прямо зараз!

Залишити відгук

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.