Всеукраїнська «Новорічна акція»!

Всеукраїнська «Новорічна акція»!

Вигравайте золоті прикраси!

У мережі ломбардів «Скарбниця» стартувала всеукраїнська «Новорічна акція»!

Призовий фонд акції складає 1000 золотих ювелірних прикрас у вигляді діаманта (логотипу «Скарбниці»)

З такою кількістю призів кожен отримує реальний шанс стати володарем золотого подарунка.

Для того щоб взяти участь в акції потрібно всього лише вчинити будь-яку фінансову операцію в будь-якому з відділень мережі ломбардів «Скарбниця».

Можливо, саме Вас чекає ювелірна прикраса

Бажаємо успіху! 

 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.