Всеукраїнська «Новорічна акція»!

Всеукраїнська «Новорічна акція»!

Вигравайте золоті прикраси!

У мережі ломбардів «Скарбниця» стартувала всеукраїнська «Новорічна акція»!

Призовий фонд акції складає 1000 золотих ювелірних прикрас у вигляді діаманта (логотипу «Скарбниці»)

З такою кількістю призів кожен отримує реальний шанс стати володарем золотого подарунка.

Для того щоб взяти участь в акції потрібно всього лише вчинити будь-яку фінансову операцію в будь-якому з відділень мережі ломбардів «Скарбниця».

Можливо, саме Вас чекає ювелірна прикраса

Бажаємо успіху! 

 

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.