До уваги клієнтів київського відділення за адресою вул. Декабристів, 2!

До уваги клієнтів київського відділення за адресою вул. Декабристів, 2!

Київське відділення на вул. Декабристів, 2

Компанія «Скарбниця» не зупиняється на досягнутому і в прагненні до поліпшення умов обслуговування, ми раді повідомити Вам про переїзд ломбардного відділення у нове, відремонтоване і світле приміщення.

Зверніть увагу, що адреса відділення не змінилася - вул. Декабристів, 2. Відтепер ми перебуваємо на 2 поверсі будівлі!

Нижче Ви можете ознайомитися з схемою новго розміщення.

Будемо раді бачити Вас в нашому новому приміщенні!

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.