Зверніть увагу! Онлайн оцінка техніки!

Зверніть увагу! Онлайн оцінка техніки!

Оцінка техніки онлайн!

Плануєте взяти кредит? Бракує вільного часу для відвідування ломбардного відділення? Не знаєте, на яку суму кредиту можна розраховувати

Компанія «Скарбниця», традиційно йде в ногу з часом, удосконалюючи і підвищуючи рівень сервісу!

Відтепер, Ви можете швидко, просто і точно оцінити наявні у Вас предмет застави, не затрачаючи часу на поїздку в ломбардне відділення.

Просто заповніть заявку на оцінку предмета застави в спеціальному розділі нашого сайту!

Після заповнення заявки з Вами зв'яжеться оцінювач-експерт і повідомить оцінну вартість Вашого предмета застави, а також можливі варіанти кредитних умов.
 

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.