Нові відділення: що відкрилися та заплановані до відкриття ломбарди

Нові відділення: що відкрилися та заплановані до відкриття ломбарди

Розширення мережі ломбардів "Скарбниця"

Компанія «Скарбниця» постійно веде роботи по розширенню мережі і тепла пора року - не виняток.

Так, недавно наші ряди поповнили нові відділення у містах Черкаси, Кіровоград, Кременчук. Крім того, готуються відкриття нових ломбардів в Києві, Львові, Могилеві-Подільському та Миколаєві.

Також, ми раді повідомити вам про введення більш зручного, цілодобового графіка роботи в наступних ломбардних відділеннях:

  • м.Ромни, вул. Руденко, 11/4;
  • м. Конотоп, просп. Миру, 10;
  • м.Прилуки, вул. Незалежності, 65/4;
  • м. Мелітополь, вул. Кірова, 56;
  • м. Донецьк, вул. Гірська, 2.
Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».