Нові відділення: що відкрилися та заплановані до відкриття ломбарди

Нові відділення: що відкрилися та заплановані до відкриття ломбарди

Розширення мережі ломбардів "Скарбниця"

Компанія «Скарбниця» постійно веде роботи по розширенню мережі і тепла пора року - не виняток.

Так, недавно наші ряди поповнили нові відділення у містах Черкаси, Кіровоград, Кременчук. Крім того, готуються відкриття нових ломбардів в Києві, Львові, Могилеві-Подільському та Миколаєві.

Також, ми раді повідомити вам про введення більш зручного, цілодобового графіка роботи в наступних ломбардних відділеннях:

  • м.Ромни, вул. Руденко, 11/4;
  • м. Конотоп, просп. Миру, 10;
  • м.Прилуки, вул. Незалежності, 65/4;
  • м. Мелітополь, вул. Кірова, 56;
  • м. Донецьк, вул. Гірська, 2.
Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.