Як ломбард здійснює прийом техніки

Як ломбард здійснює прийом техніки

Техніка повноправно посідає друге місце за популярністю після золота серед предметів застави. Загалом 40% клієнтів здають в ломбард електроніки телефони, 20% - ноутбуки і 15% - планшети з метою швидкого отримання грошей під заставу техніки для вирішення термінових фінансових потреб.

Які ж вимоги висувають ломбарди техніки до позичальника та на що варто звернути увагу, коли є необхідність в додаткових коштах і в наявності є відповідна техніка для застави?

Кожна мережа ломбардів висуває свої вимоги до предмета застави, а також має свій алгоритм формування суми кредиту.

Перш, ніж здати в ломбард техніку, скористайтесь попередньою оцінкою на сайті ломбарду або у відділенні. Оцінка техніки онлайн дозволяє зорієнтуватись у ціні ще до отримання кредиту. Такі великі мережі, як ломбард Скарбниця приймають практично все, але до кожного виду техніки, є певні вимоги: як до стану, так і до комплектації.

Наприклад, ноутбуки мають бути із зарядним пристроєм, кондиціонери в повній комплектації і з дійсною гарантією на товар, автомобільні відеореєстратори обов'язково з комплектним тримачем, кухонна техніка приймається в чистому вигляді тощо.

Незважаючи на широкий перелік технічних товарів, під які можна отримати позику, оцінка будь-якого предмета застави здійснюється за схожою схемою.

Алгоритм перевірки техніки, при видачі кредиту в ломбарді

На що в першу чергу звертає увагу оцінювач, здійснюючи візуальний огляд:

  • зовнішній вигляд, аналіз дефектів ушкоджень;
  • технічний стан, працездатність;
  • актуальність модельного ряду і надійність виробника;
  • початкова вартість;
  • повнота комплектації : гаджети, гарнітура, зарядний пристрій та ін.;
  • фірмова упаковка;
  • гарантія і товарний чек

Знижуючим коефіцієнтом може стати невідповідність одному або декільком пунктам. Часто виникає запитання, як можна підвищити суму позики, яку хотілося б отримати оформляючи кредит під заставу техніки? Приділіть увагу зовнішньому вигляду техніки, що здається, якщо стан буде близький до ідеального, це дозволить отримати від 60-80% ринкової вартості на руки.

При виборі ломбарду, в якому реально оцінюють техніку, не занижуючи вартість, а договір кредиту без прихованих платежів і комісій, зверніть увагу на наступні моменти: тривалість діяльності компанії і репутація на ринку, розгалуженість мережі, відгуки в інтернеті та можливість отримати цілодобову клієнтську підтримку за своїми договорами кредиту, спеціальні акції і знижки, кешбек, страховка, а також наявність інших «плюшок».

За бажання залишити техніку у своїй власності, з ломбардною позикою можна вигідно інвестувати в поточні потреби. Якщо ж ця техніка не потрібна і ви її хочете продати або купити новішу, можна звернутись в Промломбард мережі Скарбниця, який видає кредити під заставу обладнання і промислової техніки, будівельних інструментів, гуртових партій товарів, так і бере на комісію, з подальшою реалізацією.

Як бачимо, є нюанси, з якими слід визначитися перед зверненням у ломбарди техніки в Києві та Україні. Якщо у вас виникають сумніви з приводу умов отримання кредиту саме під вашу цінність, перш ніж йти в ломбард ми рекомендуємо зателефонувати до контакт центру 0800500555 і уточнити детальну інформацію у кваліфікованих консультантів. Також, попередню оцінку по дзвінку можуть здійснити кредитні експерти компанії Скарбниця у будь-якому відділенні, а в нічний час - це зробить цілодобовий ломбард.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.