Ломбардні послуги online

Ломбардні послуги online

Реалії сьогодення — стрімкий темп, у якому важливо не загубитися серед купи справ та безкінечного інформаційного потоку. А інтернет, як одна з невід’ємних частин цієї реалії, значно спрощує повсякденне життя.

Національна мережа ломбардів «Скарбниця» активно використовує всі можливості, щоб клієнтам було якомога зручніше користуватися запропонованими послугами.

Online ломбард — це широкий перелік корисних послуг та можливостей, що стануть у нагоді клієнтам «Скарбниці». У такому форматі ми зібрали близько десяти опцій, аби ви могли заощаджувати свій час.

Ломбард у вашому смартфоні

На сайті «Скарбниці» кожен клієнт може створити особистий кабінет, у якому зберігається вся необхідна інформація щодо ломбардного кредитування, а також кілька корисних пропозицій. Далі про головні причини створити особистий кабінет.

Добір на картку

Виникають різні життєві ситуації у яких терміново необхідні додаткові кошти. Тому «Скарбниця» йде на допомогу своїм клієнтам та  даже можливість дібрати кредит на банківську картку. Зробити це можна онлайн через особистий кабінет на сайті, або ж звернувшись до цілодобового контакт-центру за номером 0800500555. Послуга «Дистанційний набір на банківську картку» здійснюється без комісії та додаткових платежів.

Також на сайті «Скарбниці» доступна експертна онлайн оцінка техніки або  будь-якого предмету застави, щоб швидко отримати кредит за наявністю паспорта.

Персональні налаштування

Плануйте дії за поточними договорами, обирайте пріоритетність операцій, отримуйте всю необхідну інформацію та користуйтеся актуальними акційними пропозиціями.

Віддалене погашення

Підходить день сплати відсотків або бажаєте закрити кредит? Робіть це дистанційно в особистому кабінеті, економлячи час на візит до ломбардного відділення. Швидкий та зручний сервіс доступний цілодобово та без вихідних.

Як зареєструватися в особистому кабінеті

Перейдіть за посиланням, авторизуйтеся за допомогою номера телефону та пароля.

Мобільний ломбард: отримайте гроші у будь-якій точці Києва

Заповніть заявку онлайн або зверніться до контакт-центру за номером (050) 445-84-84. Наш експерт зв’яжеться з вами, щоб повідомити суму доступного кредиту та узгодити всі необхідні деталі. Далі отримайте готівку у зручному для вас місці.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.