Ломбардні послуги online

Ломбардні послуги online

Реалії сьогодення — стрімкий темп, у якому важливо не загубитися серед купи справ та безкінечного інформаційного потоку. А інтернет, як одна з невід’ємних частин цієї реалії, значно спрощує повсякденне життя.

Національна мережа ломбардів «Скарбниця» активно використовує всі можливості, щоб клієнтам було якомога зручніше користуватися запропонованими послугами.

Online ломбард — це широкий перелік корисних послуг та можливостей, що стануть у нагоді клієнтам «Скарбниці». У такому форматі ми зібрали близько десяти опцій, аби ви могли заощаджувати свій час.

Ломбард у вашому смартфоні

На сайті «Скарбниці» кожен клієнт може створити особистий кабінет, у якому зберігається вся необхідна інформація щодо ломбардного кредитування, а також кілька корисних пропозицій. Далі про головні причини створити особистий кабінет.

Добір на картку

Виникають різні життєві ситуації у яких терміново необхідні додаткові кошти. Тому «Скарбниця» йде на допомогу своїм клієнтам та  даже можливість дібрати кредит на банківську картку. Зробити це можна онлайн через особистий кабінет на сайті, або ж звернувшись до цілодобового контакт-центру за номером 0800500555. Послуга «Дистанційний набір на банківську картку» здійснюється без комісії та додаткових платежів.

Також на сайті «Скарбниці» доступна експертна онлайн оцінка техніки або  будь-якого предмету застави, щоб швидко отримати кредит за наявністю паспорта.

Персональні налаштування

Плануйте дії за поточними договорами, обирайте пріоритетність операцій, отримуйте всю необхідну інформацію та користуйтеся актуальними акційними пропозиціями.

Віддалене погашення

Підходить день сплати відсотків або бажаєте закрити кредит? Робіть це дистанційно в особистому кабінеті, економлячи час на візит до ломбардного відділення. Швидкий та зручний сервіс доступний цілодобово та без вихідних.

Як зареєструватися в особистому кабінеті

Перейдіть за посиланням, авторизуйтеся за допомогою номера телефону та пароля.

Мобільний ломбард: отримайте гроші у будь-якій точці Києва

Заповніть заявку онлайн або зверніться до контакт-центру за номером (050) 445-84-84. Наш експерт зв’яжеться з вами, щоб повідомити суму доступного кредиту та узгодити всі необхідні деталі. Далі отримайте готівку у зручному для вас місці.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».