Користуйтеся ломбардом 24/7

 Користуйтеся ломбардом 24/7

«Скарбниця» 24/7

Не завжди виходить успішно підлаштувати свої плани під графік роботи потрібного магазину або ломбардного відділення. Причин може бути десяток: затримують на роботі, не встигли на свій автобус або банально потрапили у затор. І якщо певні справи можуть почекати наступного дня, то бувають ситуації, в яких кожна хвилина на рахунку.

Наприклад, коли необхідно вчасно заплатити кредит за договором, аби не переплачувати відсоток прострочення, або терміново отримати гроші під заставу цінних предметів.

Як відомо неприємності трапляються в самий невідповідний момент, тому десятки ломбардів мережі «Скарбниця» працюють для вас цілодобово і без вихідних. А отже, ви завжди можете розраховувати на нас, відвідавши ломбард 24 години.

Цілодобовий ломбард: послуги та переваги

Найголовніше — не потрібно підлаштовуватися під запропонований режим роботи. На нашому сайті можна знайти найближчий ломбард, який вам буде зручно відвідати в будь-який час і день тижня. У розділі «Відділення» поруч з адресою вказана вся необхідна інформація. Крім того, для зручності можна скористатися розширеним пошуком: виберіть місто, предмет застави та пункт «Цілодобовий».

У будь-якому зручному для вас цілодобовому ломбарді можна отримати безкоштовну експертну оцінку предмета застави, консультацію з ломбардного кредитування та швидкий кредит під заставу широкого переліку предметів. А також, ви можете здати на зберігання будь-які цінності, в разі необхідності.

Отримати кредит в ломбарді «Скарбниця» можна під заставу:

  • срібла, золота і платини;
  • техніки;
  • годинників;
  • промислової і спецтехніки;
    діамантів та антикваріату;

Крім швидкої оцінки предмета застави і вигідних умов кредитування ми пропонуємо:

  • Виплату кредитних коштів зручним для вас способом: готівкою або на банківську карту.
  • Безпеку і конфіденційність обслуговування.
  • Регулярні акції, спеціальні пропозиції та індивідуальну програму лояльності (з виведенням кешбеку на банківську карту).
  • Дистанційне керування всіма операціями через Особистий кабінет на нашому сайті.

Цілодобова гаряча лінія

У разі необхідності ви завжди можете звернутися за допомогою на нашу гарячу лінію за телефоном: 0 800 500 555, де оператор відповість на всі ваші запитання. Гаряча лінія доступна для клієнтів цілодобово і без вихідних. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.