Яке срібло приймають ломбарди

Яке срібло приймають ломбарди

Золото завжди було та буде найпопулярнішим серед дорогоцінних металів. Але тим не менш, багато людей надають перевагу виробам саме зі срібла. Хтось любить цей метал за доступність в ціні (і це суттєва перевага в порівнянні із золотом). А хтось — за вишуканість та аристократичність, яку несуть в собі срібні вироби.

Крім ювелірних прикрас, дуже популярним є столове срібло, яке часто передається від покоління до покоління. Нерідко можна зустріти і срібні колекційні монети, що несуть величезну вартість в силу своєї унікальності або історії.

Разом з тим, вироби з дорогоцінних металів — один з найшвидших способів отримати гроші, коли ситуація вимагає вирішення тут і зараз. І якщо не хочеться назавжди втратити улюблену прикрасу — на допомогу приходять ломбарди.

Скільки коштує грам срібла в ломбарді

Потрібно розуміти, що ціни можуть відрізнятися, оскільки кожна мережа встановлює їх в індивідуальному порядку. Наприклад, в наших ломбардних відділеннях можна отримати від 7 до 12 гривень за 1 грам срібла. Підсумкова вартість залежить від проби та статусу клієнта (про це поговоримо трохи нижче).

У будь-якому відділенні нашої мережі можна здати вироби наступних проб:

 • 600;
 • 875 (найчастіше це столові прилади або пам'ятні статуетки);
 • 900;
 • 916;
 • 925 (стандартна проба срібних виробів в Україні);
 • 960.

Крім того, ми приймаємо срібні вироби без обмежень мінімальної ваги.

Кредит під заставу срібла в мережі «Скарбниця»

На нашому сайті доступна спеціальна форма для оцінки срібного виробу, який ви хочете здати.

Предметом застави може бути:

 • ювелірний виріб;
 • столове срібло;
 • монети.  

Щоб отримати орієнтовну вартість, вкажіть всі необхідні дані: пробу, вагу, предмет і термін застави. А також, виберіть місто і зручне для вас відділення зі списку. Якщо у вашому виробі є діаманти — їх можна оцінити окремо.

Що таке статус клієнта та як він впливає на ціну

В нашій мережі ломбардів «Скарбниця» діє програма лояльності для всіх клієнтів, яка дає певні переваги. Під час першої кредитної операції ви отримуєте карту для накопичення бонусів (внутрішньої валюти компанії).

Статус клієнта визначається відповідно до кількості бонусів на рахунку:

 • Новий — отримання карти;
 • Постійний —  накопичення 9 000 бонусів на карті;
 • Золотий —  накопичення 9 000 бонусів з моменту отримання статусу «Постійний клієнт» (за умови відсутності інкасації).

Отримуючи карту, ви можете вибрати зручний для вас варіант: пластик або E-карта.

Детальніше про те, як збирати і на що витратити бонуси, в розділі програма лояльності.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».