Де вигідно здати техніку під заставу

Де вигідно здати техніку під заставу

Для початку — що найчастіше здають в ломбард жителі України? Ювелірні прикраси (найпопулярніший лот), електроніку та побутову техніку. Таку трійку лідерів можна пояснити досить просто: це найбільш поширені речі, які є у будь-якої людини (незалежно від рівня її достатку), що несуть матеріальну цінність. І якщо ювелірні прикраси часто мають більш символічну значущість, скажімо як подарунок від близьких, то техніку можна без проблем замінити на дешевшу.

Де можна отримати гроші під заставу техніки?

Крім зручності і практичності, техніка — швидкий спосіб отримати гроші. Особливо, коли немає часу обмірковувати додаткові варіанти.

Сьогодні отримати гроші під заставу техніки можна абсолютно в будь-якому ломбарді України. Різниця лише в тому, яку суму та умови кредиту вам запропонують у відділенні. А також, чи приймає конкретний ломбард необхідну вам техніку.

Яку техніку приймає ломбард

У ломбардних відділеннях мережі «Скарбниця» можна оформити кредит під заставу:

 • ноутбуків;
 • мобільних телефонів;
 • планшетів;
 • моніторів;
 • телевізорів;
 • фотоапаратів та відеокамер;
 • MP3-плеєрів.

Сума кредиту залежить від стану, працездатності та комплектації пристрою. У будь-якому відділенні «Скарбниця» приймають як нову техніку, так і з помітними дефектами (тріщини, чорні смуги, сліпі зони та пікселі).

Чи можуть в ломбарді відмовити в оформленні кредиту під заставу техніки? Так, але єдина причина відмови — повна непрацездатність (пристрій «висить» або не вмикається зовсім).

Як здати техніку в ломбард «Скарбниця»

Процедура оформлення кредиту під заставу цифрової техніки проста та займає не більше 10 хвилин.

Що для цього необхідно:

 1. Отримати експертну оцінку предмета застави.
 2. Прийти до відділення з паспортом та ІПН (код необхідний лише новим клієнтам мережі «Скарбниця»).
 3. Узгодити всі умови по кредиту зі співробітником ломбарду.
 4. Оформити договір на ломбардне кредитування під заставу техніки.
 5. Отримати гроші.

Головний принцип роботи нашої мережі — вигідні та доступні кредити для всіх. Тому ми пропонуємо конкурентні суми, аби нашим клієнтам не довелося шукати додаткові шляхи вирішення фінансових проблем.

Для економії часу ви можете попередньо дізнатися вартість свого предмета застави, заповнивши форму онлайн-оцінки на нашому сайті. Вкажіть всі необхідні дані: бренд, модель, стан і комплектація предмета. Експерт ознайомиться з усією інформацією та зв'яжеться з вами, щоб уточнити деталі.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».