За скільки ломбарди приймають золото

За скільки ломбарди приймають золото

Золото — найпопулярніший з дорогоцінних металів, який виглядає дуже вишукано і благородно. Золоті прикраси та аксесуари підносять як подарунок для близьких друзів і родичів, зберігають в особистих колекціях та навіть виставляють на аукціони. Крім краси й блиску, золоті вироби — один з вигідних варіантів фінансових вкладень. А також, найбільш популярний предмет застави в ломбардному кредитуванні.

Яке золото приймають в ломбардах

В нашій мережі ломбардів «Скарбниця» можна швидко оформити кредит під заставу золотих прикрас та аксесуарів.

Проби золота, які ми приймаємо:

  • 375;
  • 500;
  • 583;
  • 585;
  • 750;
  • 900;
  • 916.

В якості застави в будь-якому відділенні мережі «Скарбниця» можна здати ювелірні прикраси: сережки, кулони та хрестики, браслети, ланцюжки, каблучки (в тому числі й обручки), годинник. А також, за рішенням експерта, можна оформити ломбардний кредит на зламані або окремі частини ювелірних виробів з дорогоцінних металів.

Крім того, важливо розуміти, що в кожної мережі ломбардів є свої фахівці з оцінки золотих виробів, тому проби, що приймаються, та ціна за грам золота можуть відрізнятися.

За скільки можна закласти золото

Є два способи дізнатися попередню вартість кредиту під заставу золота в мережі «Скарбниця»: прийти до відділення або заповнити форму для онлайн-оцінки на нашому сайті. Обидва варіанти працюють однаково добре, а різниця лише в тому, наскільки зручно вам особисто відвідати ломбард.

Отримати онлайн-оцінку так само просто, як і відвідати будь-яке ломбардне відділення. Для цього достатньо заповнити спеціальну форму в розділі «Кредит під заставу золота». Введіть всі дані, які необхідні для оцінки: предмет застави, проба, вага. Також, виберіть своє місто, термін застави й категорію (розшифровку кожної категорії можна почитати натиснувши на відповідну цифру).

Наш експерт з оцінки вивчить всі дані та зв'яжеться з вами для обговорення деталей по кредитуванню.

Що впливає на суму кредиту під заставу золота

Під час безкоштовної оцінки предмета застави, фахівець звертає увагу на всі деталі, виходячи з яких визначає фінальну суму кредиту.

Головні критерії оцінки в ломбардах «Скарбниця»:

  1. Стан предмета застави.
  2. Інкрустація виробу дорогоцінними каменями.
  3. Статус клієнта. Детальніше про статуси можна почитати тут.
Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.