Сучасний ломбард очима мережі «Скарбниця»

Сучасний ломбард очима мережі «Скарбниця»

У сучасному світі дуже важливо бути «на хвилі». Іншими словами — встигати за прогресом, що мчить з неймовірною швидкістю. Не дивно, що сьогодні слово «сучасний» можна сміливо назвати синонімом функціональності та практичності.

Багато компаній, бажаючи залучити нових клієнтів, оптимізують свої послуги. Адже сучасний сервіс — зручний сервіс з вигідними пропозиціями. Говорячи про фінансові послуги в онлайн-форматі, важлива і «легкість» інтерфейсу (будь то сайт або мобільний додаток), щоб клієнт швидко орієнтувався та без проблем знаходив необхідну йому інформацію.

Чи можна назвати сучасними ломбарди мережі «Скарбниця»? Так, і в цій статті ми розповімо чому.

Трохи про нас

«Скарбниця» — перший недержавний ломбард з 27-річним досвідом на ринку фінансових послуг, що надає кредити під заставу майна. В нашій мережі активно діє програма лояльності для всіх клієнтів, завдяки якій можна отримати страховку, грошові сертифікати або навіть вироби з коштовних металів.

Географія мережі охоплює 97 міст України, а сумарна кількість відділень — понад 400. Крім того, в кожному ломбарді «Скарбниця» працюють кваліфіковані співробітники, які проходять попереднє навчання в нашому власному Навчальному центрі з підготовки  фахівців.

Переваги мережі

Звичайно, плюси та мінуси — річ суб'єктивна, тому ми завжди рекомендуємо спробувати особисто скористатися нашими послугами. Але відповідаючи на питання «За що цінують «Скарбницю» клієнти», можна виділити:

 • вигідні умови кредитування;
 • виплату кредиту готівкою або на банківську карту;
 • дистанційний добір і погашення кредиту;
 • багатофункціональний сервіс «Ломбард у вашому смартфоні»;
 • регулярні акції та програма лояльності;
 • отримання страхового захисту шляхом обміну накопичених бонусів;
 • безкоштовну експертна оцінка предмету застави (у відділенні або онлайн);
 • зберігання цінностей на вигідних умовах;
 • безпеку та конфіденційність обслуговування;
 • якісний сервіс.

Ломбардний кредит

Кредит — мабуть, найпопулярніша послуга в будь-якому ломбарді, і ми не виняток.

У відділеннях мережі «Скарбниця» можна швидко (не більше 15-ти хвилин) оформити ломбардний кредит під заставу цінного майна. Для цього необхідно мати лише ІПН (для нових клієнтів) і паспорт.

Ми приймаємо:

 • діаманти та дорогоцінні метали (золото, платину, срібло);
 • техніку;
 • годинники;
 • антикваріат;

Крім того, особливість нашої мережі — Промломбард, куди можна здати сільгосп та промислову техніку.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».