Сучасний ломбард очима мережі «Скарбниця»

Сучасний ломбард очима мережі «Скарбниця»

У сучасному світі дуже важливо бути «на хвилі». Іншими словами — встигати за прогресом, що мчить з неймовірною швидкістю. Не дивно, що сьогодні слово «сучасний» можна сміливо назвати синонімом функціональності та практичності.

Багато компаній, бажаючи залучити нових клієнтів, оптимізують свої послуги. Адже сучасний сервіс — зручний сервіс з вигідними пропозиціями. Говорячи про фінансові послуги в онлайн-форматі, важлива і «легкість» інтерфейсу (будь то сайт або мобільний додаток), щоб клієнт швидко орієнтувався та без проблем знаходив необхідну йому інформацію.

Чи можна назвати сучасними ломбарди мережі «Скарбниця»? Так, і в цій статті ми розповімо чому.

Трохи про нас

«Скарбниця» — перший недержавний ломбард з 27-річним досвідом на ринку фінансових послуг, що надає кредити під заставу майна. В нашій мережі активно діє програма лояльності для всіх клієнтів, завдяки якій можна отримати страховку, грошові сертифікати або навіть вироби з коштовних металів.

Географія мережі охоплює 97 міст України, а сумарна кількість відділень — понад 400. Крім того, в кожному ломбарді «Скарбниця» працюють кваліфіковані співробітники, які проходять попереднє навчання в нашому власному Навчальному центрі з підготовки  фахівців.

Переваги мережі

Звичайно, плюси та мінуси — річ суб'єктивна, тому ми завжди рекомендуємо спробувати особисто скористатися нашими послугами. Але відповідаючи на питання «За що цінують «Скарбницю» клієнти», можна виділити:

 • вигідні умови кредитування;
 • виплату кредиту готівкою або на банківську карту;
 • дистанційний добір і погашення кредиту;
 • багатофункціональний сервіс «Ломбард у вашому смартфоні»;
 • регулярні акції та програма лояльності;
 • отримання страхового захисту шляхом обміну накопичених бонусів;
 • безкоштовну експертна оцінка предмету застави (у відділенні або онлайн);
 • зберігання цінностей на вигідних умовах;
 • безпеку та конфіденційність обслуговування;
 • якісний сервіс.

Ломбардний кредит

Кредит — мабуть, найпопулярніша послуга в будь-якому ломбарді, і ми не виняток.

У відділеннях мережі «Скарбниця» можна швидко (не більше 15-ти хвилин) оформити ломбардний кредит під заставу цінного майна. Для цього необхідно мати лише ІПН (для нових клієнтів) і паспорт.

Ми приймаємо:

 • діаманти та дорогоцінні метали (золото, платину, срібло);
 • техніку;
 • годинники;
 • антикваріат;

Крім того, особливість нашої мережі — Промломбард, куди можна здати сільгосп та промислову техніку.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.