Як здати телефон до ломбарду «Скарбниця»?

Як здати телефон до ломбарду «Скарбниця»?

Мобільний телефон — пристрій, який сьогодні є буквально у кожної людини. І якщо ще десяток років тому його використовували виключно як спосіб зв'язку, то сьогодні це повноцінний гаджет, що займає важливе місце в житті більшості користувачів.

Більш того, в наш час нові моделі смартфонів виходять набагато швидше, ніж 5-7 років тому. Тож люди оновлюють свої пристрої все частіше й частіше, створюючи вдома  колекцію мобільних телефонів. Більшість з таких пристроїв просто лежить у шухляді, збираючи пил. 

Тому не дивно, що сьогодні кредит під заставу телефону — одна з найпопулярніших послуг в ломбардах, нарівні з прикрасами та дорогоцінним камінням. Адже це швидкий і простий спосіб отримати необхідну суму для розв’язання фінансових проблем.

Як можна здати телефон до ломбарду?

У всіх ломбардних відділеннях мережі «Скарбниця» можна оформити кредит під заставу мобільного телефону. Це може бути сенсорний смартфон, кнопковий мобільний, «жабка» або слайдер. Для цього необхідно відвідати зручне для вас відділення, дізнатися попередню вартість мобільного телефону та підписати договір на ломбардний кредит.

Крім того, в наших ломбардах діє і скупка мобільних телефонів, а отже ви можете вигідно продати непотрібні вам пристрої.

Від чого залежить сума кредиту?

Під час оцінки мобільного телефону наш експерт звертає увагу на:

  • Модель та виробника.
  • Рік випуску пристрою.
  • Рівень збереження телефону — наявність тріщин, подряпин та іншого.
  • Працездатність гаджета.
  • Комплектацію — коробку, зарядний пристрій, навушники, інструкцію по застосуванню.
  • Ринкову вартість телефону.
  • Наявність гарантії.

Чи обов'язково йти до відділення, щоб дізнатися вартість телефону?

Ми пропонуємо два варіанти отримання оцінки, аби наші клієнти могли обрати більш зручний для себе:

  1. Прийти до ломбарду для особистої консультації з фахівцем.
  2. Заповнити форму для онлайн-оцінки на нашому сайті, надавши всі необхідні дані про мобільний телефон.

Які документи потрібні, аби здати телефон до ломбарду?

Щоб отримати кредит під заставу телефону (або будь-якої іншої техніки), необхідно надати співробітнику відділення предмет застави та документ, що посвідчує особу (паспорт, водійські права, закордонний паспорт). А для всіх нових клієнтів обов'язково мати при собі ІПН, який одноразово вноситися в клієнтську базу даних мережі «Скарбниця» під час першого звернення до ломбарду.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.