Кредит за 3 хвилини: правда або міф?

Кредит за 3 хвилини: правда або міф?

Кредит в ломбарді — швидкий та легкий спосіб отримати гроші під заставу цінного майна. Проте, умови видачі кредиту та його терміни можуть відрізнятися в кожному ломбарді або мережі ломбардів.

У цій статті розповідаємо всі подробиці щодо кредиту в нашій мережі «Скарбниця».

Як оформити кредит?

  • Завітати до будь-якого ломбардного відділення «Скарбниця».
  • Отримати експертну оцінку предмета застави. Наш співробітник вивчить ваше майно та визначить суму доступного кредиту.
  • Надати паспорт та ІПН (в разі першого звернення до ломбарду нашої мережі) для оформлення договору.
  • Обрати вигідні умови кредиту та підписати договір.
  • Отримати гроші зручним для вас способом — готівкою або на банківську карту.

Для клієнтів мережі, що зареєстровані в Особистому кабінеті та мають Skarb ID (електронні копії всіх необхідних документів), досить відвідати відділення з предметом застави й мобільним телефоном.

Що можна здати в ломбард?

Ми приймаємо різну техніку, годинники, антикваріат, вироби з дорогоцінних металів та каменів.

Чому процес оформлення займає так мало часу?

Головний етап в отриманні кредиту — оцінка предмета застави. У наших відділеннях працюють досвідчені експерти, які швидко вивчають майно та визначають його вартість. Якщо ви вже знаєте суму кредиту, справа за малим — підписати договір і отримати гроші.

Більш того, ми пропонуємо послугу онлайн-оцінки, щоб ви могли заощадити час проведений у відділенні. Для цього необхідно заповнити форму для оцінки (в залежності від типу майна) і дочекатися дзвінка від нашого співробітника.

Дистанційний добір кредиту

Одна з особливостей кредиту в ломбардах «Скарбниця» — можливість дистанційно дібрати його на банківську картку. Це зручний сервіс за який ми не беремо ніяких додаткових платежів.

Як це працює:

  • Зареєструйте свою банківську карту в будь-якому відділенні «Скарбниця».
  • Залиште заявку на добір в Особистому кабінеті або в контакт-центрі за номером 0800 500 555.
  • Отримайте гроші протягом 5 хвилин.

5 причин оформити кредит під заставу в мережі «Скарбниця»

Безпека. Всі відділення обладнані засобами безпеки (камери, броньоване скло та двері), а також в ломбардах чергують співробітники служби охорони.

Економія часу. Весь процес оформлення кредиту займає не більше 5 хвилин.

Надійне зберігання. Предмети застави зберігаються в спеціальному безпечному місці.

Відповідність юридичним нормам. Кожен клієнт отримує договір, який складено юридично грамотно.

Клієнтоорієнтованість. Широкий перелік послуг та можливостей, вигідні умови кредитування й зручні сервіси для управління кредитом.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.