Які телефони приймають у ломбардах мережі «Скарбниця»

Які телефони приймають у ломбардах мережі «Скарбниця»

Мобільний телефон — ґаджет, що робить наше життя більш зручним. Це відмінний засіб комунікації як з друзями і близькими, так і з зовнішнім світом шляхом соціальних мереж. Це компактний помічник, що вміщує в собі величезну кількість особистої інформації і даних (фотографії, відео, замітки), легко замінює електронну книгу або, наприклад, ігрову приставку.

Крім того, саме мобільні телефони найчастіше здають в ломбард, оскільки це один з найнадійніших і швидких варіантів отримати гроші в складній життєвій ситуації. Звертаючись до ломбарду, клієнт може оформити кредитний договір як з правом викупу цінного майна, так і без нього (тобто після того, як закінчується термін дії договору, телефон виставляється на продаж для третіх осіб).

Які телефони приймають в  ломбардах «Скарбниця»

У наших відділеннях є лише правило, якому повинен відповідати гаджет — працездатність пристрою. Тому ми приймаємо як нові смартфони, так і з явними пошкодженнями екрану і корпусу телефону. Якщо телефон справно працює, то наявність слідів експлуатації (подряпини, дрібні тріщини, потертості або відколи) не будуть причиною відмови в отриманні кредиту на телефон під заставу.

У ломбардах мережі «Скарбниця» можна закласти не лише нові моделі телефонів (з сенсорними екранами), але й застарілі пристрої (кнопкові телефони різних форм-факторів).

Як визначається сума кредиту під заставу телефону

Перед тим, як оформити договір ломбардного кредитування, співробітник відділення в обов'язковому порядку проводить оцінку предмета застави. Під час процедури оцінки досвідчений фахівець уважно вивчає:

  • стан телефону (потертості, тріщини, відколи,
  • подряпини, плями на екрані);
  • модель і дату виробництва;
  • технічні характеристики;
  • стан і продуктивність акумулятора (батареї);
  • працездатність ґаджета;
  • актуальна вартість телефону на ринку
  • техніки.

Крім того, наявність комплектації (повної або часткової) також впливає на підсумкову вартість предмета застави. А для економії часу можна скористатися послугою онлайн-оцінки, що доступна для всіх клієнтів мережі «Скарбниця».

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.