Задача: вигідно здати золото

Задача: вигідно здати золото

У житті кожної людини трапляються неприємні ситуації, які вимагають швидких дій. І найчастіше труднощі застають нас зненацька, а для їх вирішення необхідна певна сума грошей. Як варіант — можна оформити кредит в банку, якщо у вашому розпорядженні достатньо вільного часу. Адже банківський кредит — це, найчастіше, тривалий та складний процес. Також можна продати коштовну річ, наприклад, техніку або ювелірні вироби. Але якщо не хочеться назавжди прощатися з майном, що має матеріальну цінність, можна закласти його в ломбард та отримати кредит під заставу.

Сьогодні ювелірні вироби займають перше місце по частоті закладу в ломбарди. Тому в цій статті мова піде про те, як вигідно здати золото — найпопулярніший дорогоцінний метал.

Яке золото ми приймаємо?

Кільця, сережки, кулони, ланцюжки та браслети — всі ці прикраси можна здати в наших ломбардних відділеннях. Крім того, ми приймаємо велику кількість проб золота, а отже у клієнтів більше шансів «вгадати» з предметом застави для отримання ломбардного кредиту.

Ваш виріб обов'язково приймуть у будь-якому ломбарді «Скарбниця» якщо на ньому стоїть спеціальне клеймо, що вказує на пробу золота. Це можуть бути такі номери: 916, 900, 750, 585, 583, 500, 375.

Як визначається сума доступного кредиту?

Перед тим, як оформити договір ломбардного кредитування (незалежно від типу предмета застави), клієнт в обов'язковому порядку отримує експертну оцінку свого майна. Під час оцінки співробітник відділення оглядає виріб, оцінює його за встановленими стандартами та називає клієнту суму, яку клієнт може отримати під заставу.

Підсумкова вартість визначається з урахуванням таких критеріїв:

  • Вага виробу. Ми приймаємо від 1 грама золота.
  • Проба золота. Наприклад, за хрестик 750 проби можна отримати до 1410 гривень за 1 грам.
  • Ступінь збереження та загальний стан. Потертості, подряпини й т.п.

Крім того, ми приймаємо не лише цілі вироби, а й зламані або окремі елементи ювелірних прикрас. Кожен випадок розглядається індивідуально, а фінальне рішення приймає фахівець з оцінки.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.