«Скарбниця» серед кращих ломбардів

«Скарбниця» серед кращих ломбардів

Ринок фінансових послуг — це справжні перегони, в яких лідерами стають лише найкращі з кращих. Сьогодні в Україні налічується близько 10 великих ломбардних мереж, які з кожним днем ​​збільшують кількість своїх відділень. І для того, щоб клієнту було простіше орієнтуватися в діяльності ломбардів, щорічно складається рейтинг ломбардів. До рейтингового списку потрапляють найуспішніші ломбардні мережі, що показали хороший рівень роботи за минулий рік.

Навіщо потрібен рейтинг ломбардів?

Ломбард — фінансова організація, яка займається кредитуванням населення під заставу цінного майна. Сьогодні ломбарди мають попит, оскільки отримати ломбардний кредит набагато простіше, ніж оформити позику в банку. До того ж в ломбардах можна не лише здати майно (техніку, ювелірні вироби, годинники, антикваріат, дорогоцінне каміння), але і продати на вигідних умовах.

Крім того, великі мережі ломбардів постійно покращують якість своїх послуг, щоб залишатися «на плаву» серед високої конкуренції. Все частіше можна зустріти ломбардні послуги онлайн (наприклад, можливість оплати відсотки по кредиту на сайті), які також роблять роботу ломбардної мережі зручнішою для клієнтів.

Як складається рейтинговий список?

Ломбарди, що потрапляють до рейтингу кращих, оцінюють по ряду критеріїв. Наприклад, рівень доходу мережі, довіра з боку клієнтів, статистика сайту (активність, аналіз відвідуваності й т.д.), кількість послуг, що надаються, загальна популярність серед клієнтів. Крім того, звертається увага і на спеціальні пропозиції (бонусні програми, акції), які мережа пропонує для своїх клієнтів.

«Скарбниця» серед кращих ломбардів

Національна мережа ломбардів «Скарбниця» регулярно займає перші позиції в рейтингу кращих ломбардів України. Серед особливостей нашої мережі, завдяки яким ми з року в рік опиняємося в трійці лідерів:

  • Велика кількість відділень по всій Україні (понад 400).
  • Активна робота онлайн-ломбарду (добір на карту, дистанційне погашення кредиту, мобільний ломбард, онлайн оцінка предмета застави).
  • Знижки для постійних клієнтів.
  • Розпродаж заставного майна, що не викупили клієнти згідно з договором кредитування.

Спасибі, що залишаєтеся з нами!

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.