Кредит під заставу срібла

Кредит під заставу срібла

Яке срібло можна здати під заставу? Як отримати кредит? Від чого залежить ціна срібла в ломбарді? Які документи потрібні для оформлення ломбардного кредиту? У цій статті відповідаємо на найпоширеніші питання про кредит під заставу срібла в нашій мережі ломбардів «Скарбниця».

Для початку варто відзначити, що кредит під заставу дорогоцінних металів — одна з найпопулярніших послуг у багатьох ломбардах України і наші відділення не виняток. Ми приймаємо срібні, золоті та платинові вибори. Крім того, ви можете здати не лише цілу прикрасу, а й окремі її елементи. Але звертаємо вашу увагу на те, що фінальне рішення приймає досвідчений експерт з оцінки дорогоцінних прикрас. Тому в разі необхідності рекомендуємо відвідати будь-яке відділення «Скарбниця», щоб отримати особисту консультацію від співробітника ломбарду.

Цінним майном, на підставі якого видається ломбардний кредит, можуть бути наступні предмети: ювелірні прикраси (кільця, браслети, сережки, кулони, підвіски, ланцюжки); столові прилади; монети.

Перед тим, як йти в ломбард, обов'язково перевірте пробу срібла на вашому виробі та ознайомтеся з наведеними нижче списком проб, які приймають в мережі «Скарбниця».

  • 875;
  • 900;
  • 916;
  • 925 (найбільш поширена проба срібла);
  • 960.

Підсумкова ціна на срібло головним чином залежить від наступних факторів:

  • стан вироби (потертості та різні дефекти);
  • проба срібла;
  • вага виробу.

Для оформлення ломбардного кредиту під заставу срібла — зверніться до будь-якого відділення мережі «Скарбниця» з паспортом і предметом застави. Cпівробітник ломбарду безкоштовно оцінить ваше майно, визначить суму кредиту та допоможе з оформленням кредитного договору. Найчастіше наші клієнти проводять у відділеннях не більше 10 хвилин, оскільки процедура видачі кредиту максимально проста і зручна для обох сторін.

Якщо ви вже є нашим клієнтом — рекомендуємо зареєструватися в Особистому кабінеті на сайті й оформити Skarb ID (електронні версії всіх необхідних документів). Далі ви зможете оформляти кредити лише за номером телефону, який вказаний в Особистому кабінеті.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».