Ломбард золота

Ломбард золота

Не секрет, що найчастіше в ломбарди здають ювелірні вироби та техніку. Пояснити саме такий перелік предметів дуже просто — коштовна прикраса або, наприклад, мобільний телефон знайдеться у кожного клієнта. Крім того, ці предмети мають високий попит на ринку, а отже в разі невиконання умов кредитного договору — предмет можна без проблем продати третій особі. Як часто і трапляється не лише в наших відділеннях, а й у всіх великих ломбардних мережах України.

З цього випливає, що ломбард — вигідна площадка не лише для здачі цінного майна, а й для його покупки. Адже найчастіше ціни в ломбардних відділеннях значно нижче, ніж в спеціалізованих магазинах ювелірних виробів або техніки.

У цій статті ми вирішили трохи розповісти про те, як працює ломбард золота в нашій мережі «Скарбниця».

Вибір предмета застави — яке золото можна здати в ломбард?

Отримати кредит під заставу можна на наступні вироби:

  • ювелірні прикраси (сережки, кулони, браслети, обручки й т. д.);
  • наручні годинники.

Ціна вашого вироби, на підставі якого складається кредитний договір, залежить в першу чергу від проби золота, ваги предмета та ступеня його збереження.

Ми приймаємо ювелірні прикраси та вироби з золота таких проб: 375; 500; 583; 585; 750; 900 916. Крім того, ми не встановлюємо обов'язкову мінімальну вагу виробу, тому ви можете здати золото від 1 грама.

Перед тим, як запропонувати вам оформити кредит під заставу, співробітник відділення в обов'язковому порядку проводить експертну оцінку вашого виробу. Ця процедура потрібна для того, щоб визначити підсумкову суму кредиту, який ви можете отримати. Звертаємо вашу увагу на те, що оцінка проводиться абсолютно безкоштовно та доступна як у відділеннях, так і в онлайн-форматі на сайті нашої мережі.

Як отримати гроші під заставу золота?

Ломбардний кредит під заставу золота видають у всіх відділеннях мережі «Скарбниця», в тому числі й у цілодобових ломбардах. Для отримання кредиту прийдіть до зручного відділення, надайте співробітнику предмет застави та документ, що засвідчує вашу особу. В середньому вся процедура отримання кредиту в наших ломбардах займає не більше 10 хвилин.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».